UPHW6560MHD
UPHW6560MHD
Onderdeel nummer:
UPHW6560MHD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL
Data papier:
1.UPHW6560MHD.pdf2.UPHW6560MHD.pdf
Invoering
Kopen UPHW6560MHD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:420V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:UPH
Ripple Current:460mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPHW6560MHD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.319" (33.50mm)
Uitgebreide beschrijving:56µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL
Capaciteit:56µF