UPJ1A271MED
UPJ1A271MED
Onderdeel nummer:
UPJ1A271MED
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 270UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
1.UPJ1A271MED.pdf2.UPJ1A271MED.pdf
Invoering
Kopen UPJ1A271MED met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:UPJ
Ripple Current:300mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPJ1A271MED
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:310 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.630" (16.00mm)
Uitgebreide beschrijving:270µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 270UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:270µF