UPJ1H151MHD6
UPJ1H151MHD6
Onderdeel nummer:
UPJ1H151MHD6
Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.UPJ1H151MHD6.pdf2.UPJ1H151MHD6.pdf
Invoering
Kopen UPJ1H151MHD6 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:UPJ
Ripple Current:545mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPJ1H151MHD6
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:140 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.650" (16.50mm)
Uitgebreide beschrijving:150µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:150µF