UPV0J331MGD
UPV0J331MGD
Onderdeel nummer:
UPV0J331MGD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Data papier:
1.UPV0J331MGD.pdf2.UPV0J331MGD.pdf
Invoering
Kopen UPV0J331MGD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:6.3V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:UPV
Ripple Current:405mA
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPV0J331MGD
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:340 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Capaciteit:330µF