UPW2E101MRD6
UPW2E101MRD6
Onderdeel nummer:
UPW2E101MRD6
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Data papier:
1.UPW2E101MRD6.pdf2.UPW2E101MRD6.pdf
Invoering
Kopen UPW2E101MRD6 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.787" Dia (20.00mm)
Serie:UPW
Ripple Current:340mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-2027
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPW2E101MRD6
Lifetime @ Temp.:8000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.220" (31.00mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Capaciteit:100µF