URZ1H330MDD
URZ1H330MDD
Onderdeel nummer:
URZ1H330MDD
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.URZ1H330MDD.pdf2.URZ1H330MDD.pdf
Invoering
Kopen URZ1H330MDD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:URZ
Ripple Current:85mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:URZ1H330MDD
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.413" (10.50mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:33µF