URZ2A470MPD
URZ2A470MPD
Onderdeel nummer:
URZ2A470MPD
Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Data papier:
1.URZ2A470MPD.pdf2.URZ2A470MPD.pdf
Invoering
Kopen URZ2A470MPD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:URZ
Ripple Current:165mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:URZ2A470MPD
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.551" (14.00mm)
Uitgebreide beschrijving:47µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Capaciteit:47µF