URZ2C151MHD1TN
URZ2C151MHD1TN
Onderdeel nummer:
URZ2C151MHD1TN
Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Data papier:
1.URZ2C151MHD1TN.pdf2.URZ2C151MHD1TN.pdf
Invoering
Kopen URZ2C151MHD1TN met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:160V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:URZ
Ripple Current:510mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Cut Tape (CT)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-12366-1
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:URZ2C151MHD1TN
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:150µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Capaciteit:150µF