URZ2C470MHD
URZ2C470MHD
Onderdeel nummer:
URZ2C470MHD
Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Data papier:
1.URZ2C470MHD.pdf2.URZ2C470MHD.pdf
Invoering
Kopen URZ2C470MHD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:160V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:URZ
Ripple Current:300mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-15960
URZ2C470MHD-ND
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:URZ2C470MHD
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.650" (16.50mm)
Uitgebreide beschrijving:47µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Capaciteit:47µF