USW1A101MDD1TP
USW1A101MDD1TP
Onderdeel nummer:
USW1A101MDD1TP
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
1.USW1A101MDD1TP.pdf2.USW1A101MDD1TP.pdf
Invoering
Kopen USW1A101MDD1TP met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:USW
Ripple Current:87mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:USW1A101MDD1TP
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.315" (8.00mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:100µF