UUG1C102MNQ1MS
UUG1C102MNQ1MS
Onderdeel nummer:
UUG1C102MNQ1MS
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Data papier:
1.UUG1C102MNQ1MS.pdf2.UUG1C102MNQ1MS.pdf3.UUG1C102MNQ1MS.pdf
Invoering
Kopen UUG1C102MNQ1MS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm)
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:UUG
Ripple Current:710mA
Polarisatie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-7419-2
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UUG1C102MNQ1MS
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.571" (14.50mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Capaciteit:1000µF