UVR2F221MRA6
UVR2F221MRA6
Onderdeel nummer:
UVR2F221MRA6
Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 315V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13703 Pieces
Data papier:
1.UVR2F221MRA6.pdf2.UVR2F221MRA6.pdf
Invoering
Kopen UVR2F221MRA6 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:315V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:UVR
Ripple Current:770mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR2F221MRA6
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.492" (12.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 220UF 20% 315V RADIAL
Capaciteit:220µF