UVR2G100MHA
UVR2G100MHA
Onderdeel nummer:
UVR2G100MHA
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14056 Pieces
Data papier:
1.UVR2G100MHA.pdf2.UVR2G100MHA.pdf
Invoering
Kopen UVR2G100MHA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:UVR
Ripple Current:130mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR2G100MHA
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:10µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Capaciteit:10µF