UWD1C681MCL1GS
UWD1C681MCL1GS
Onderdeel nummer:
UWD1C681MCL1GS
Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Data papier:
1.UWD1C681MCL1GS.pdf2.UWD1C681MCL1GS.pdf3.UWD1C681MCL1GS.pdf
Invoering
Kopen UWD1C681MCL1GS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UWD
Ripple Current:335mA
Polarisatie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-9664-2
UWD1C681MCL1GS-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:31 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UWD1C681MCL1GS
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:90 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.394" (10.00mm)
Uitgebreide beschrijving:680µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Capaciteit:680µF