Kopen V07E230 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 360V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 324V |
| Varistor Voltage (Max): | 396V |
| Serie: | UltraMOV™ |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 7mm |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 300VDC |
| Maximale AC Volt: | 230VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V07E230 |
| Energie: | 20J |
| Beschrijving: | VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM |
| Huidige - Surge: | 1.75kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 100pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |