Kopen V07P35P met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 56V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 50.4V |
| Varistor Voltage (Max): | 61.6V |
| Serie: | LV UltraMOV™ |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 7mm |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 45VDC |
| Maximale AC Volt: | 35VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V07P35P |
| Energie: | 9.0J |
| Beschrijving: | VARISTOR 56V 1KA DISC 7MM |
| Huidige - Surge: | 1kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 1200pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |