V130LU5CP
V130LU5CP
Onderdeel nummer:
V130LU5CP
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
Data papier:
V130LU5CP.pdf
Invoering
Kopen V130LU5CP met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Varistor Voltage (Typ):205V
Varistor Voltage (Min):184.5V
Varistor Voltage (Max):225.5V
Serie:C-III
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Disc 10mm
Temperatuur:-55°C ~ 85°C (TA)
Aantal circuits:1
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Maximale DC Volts:-
Maximale AC Volt:130VAC
Fabrikant Standaard Levertijd:25 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:V130LU5CP
Energie:40J
Beschrijving:VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
Huidige - Surge:3.5kA
Capacitieve @ Frequentie:450pF @ 1MHz