Kopen V391HB34 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 604V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 545V |
| Varistor Voltage (Max): | 663V |
| Serie: | HB34 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Square 34mm, Formed Tabs |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 510VDC |
| Maximale AC Volt: | 385VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V391HB34 |
| Energie: | 550J |
| Beschrijving: | VARISTOR 604V 40KA SQUARE 34MM |
| Huidige - Surge: | 40kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 3500pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |