Kopen V575LS40AP met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 910V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 819V |
| Varistor Voltage (Max): | 1001V (1.001kV) |
| Serie: | LS |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Disc 14mm |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 730VDC |
| Maximale AC Volt: | 575VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V575LS40AP |
| Energie: | 120J |
| Beschrijving: | VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM |
| Huidige - Surge: | 4.5kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 220pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |