Kopen VTP145SUF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 5s |
| Dikte (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Size / Dimension: | 0.811" L x 0.197" W (20.60mm x 5.00mm) |
| Serie: | PolySwitch®, VTP |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 105 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 30 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Strap |
| Andere namen: | RF0219-000 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | User Defined |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | VTP145SUF |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 16V Ih User Defined Strap |
| Beschrijving: | POLYSWITCH PTC RESET 1.45A STRAP |
| Current - Trip (It): | 3.1A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 1.45A |
| goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |