Kopen XC17V01PC20I met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-PLCC (9x9) |
| Serie: | - |
| programmeerbare Type: | OTP |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-LCC (J-Lead) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Geheugen grootte: | 1Mb |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | XC17V01PC20I |
| Beschrijving: | IC PROM SER 1MBIT 3.3V 20-PLCC |
| Email: | [email protected] |