Kopen ZDT6718TC met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 200mV @ 50mA, 2.5A / 220mV @ 50mA, 1.5A |
| transistor Type: | NPN, PNP |
| Leverancier Device Pakket: | SM8 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 2.5W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-223-8 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZDT6718TC |
| Frequentie - Transition: | 140MHz, 180MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP 20V 2A, 1.5A 140MHz, 180MHz 2.5W Surface Mount SM8 |
| Beschrijving: | TRANS NPN/PNP 20V 2A/1.5A SM8 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 300 @ 200mA, 2V / 300 @ 100mA, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 2A, 1.5A |
| Email: | [email protected] |