ZL2008ALBFT
ZL2008ALBFT
Onderdeel nummer:
ZL2008ALBFT
Fabrikant:
Intersil
Beschrijving:
IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN
Data papier:
ZL2008ALBFT.pdf
Invoering
Kopen ZL2008ALBFT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Supply (Vcc / Vdd):3 V ~ 5.5 V
topologie:Buck
Synchronous Rectifier:Yes
Leverancier Device Pakket:36-QFN (6x6)
Serie:-
Seriële interfaces:I²C, PMBus, SMBus
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:36-VFQFN Exposed Pad
Output Type:Transistor Driver
Uitgangsfasen:1
Uitgangsconfiguratie:Positive
Temperatuur:-40°C ~ 85°C (TA)
Aantal uitgangen:1
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):2 (1 Year)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ZL2008ALBFT
Functie:Step-Down
Frequentie - Schakelen:200kHz ~ 1.4MHz
Duur Cyclus (Max):95%