Kopen ZL38010DCF1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-SOIC |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZL38010DCF1 |
| Interface: | - |
| inclusief: | - |
| Functie: | Telecom Circuit |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecom IC Telecom Circuit 28-SOIC |
| Beschrijving: | IC TRANSCODER ADPCM LP 28SOIC |
| Current - Supply: | 100µA |
| Email: | [email protected] |