Kopen ZUMT720TA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 40V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 250mV @ 100mA, 750mA |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-323 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 500mW |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | SC-70, SOT-323 |
| Andere namen: | ZUMT720DKR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZUMT720TA |
| Frequentie - Transition: | 220MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 40V 750mA 220MHz 500mW Surface Mount SOT-323 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 40V 0.75A SC70-3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 90 @ 500mA, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 10nA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 750mA |
| Email: | [email protected] |