Kopen ZXTD718MCTA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 350mA, 3.5A |
| transistor Type: | 2 PNP (Dual) |
| Leverancier Device Pakket: | 8-DFN (3x2) |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1.7W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Andere namen: | ZXTD718MCTATR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZXTD718MCTA |
| Frequentie - Transition: | 180MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor Array 2 PNP (Dual) 20V 3.5A 180MHz 1.7W Surface Mount 8-DFN (3x2) |
| Beschrijving: | TRANS 2PNP 20V 3.5A 8DFN |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 150 @ 2A, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 3.5A |
| Email: | [email protected] |