ZXTP19100CFFTA
ZXTP19100CFFTA
Onderdeel nummer:
ZXTP19100CFFTA
Fabrikant:
Diodes Incorporated
Beschrijving:
TRANS PNP 100V 2A SOT23F-3
Data papier:
ZXTP19100CFFTA.pdf
Invoering
Kopen ZXTP19100CFFTA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max):100V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic:275mV @ 200mA, 2A
transistor Type:PNP
Leverancier Device Pakket:SOT-23F
Serie:-
Vermogen - Max:1.5W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SOT-23-3 Flat Leads
Andere namen:ZXTP19100CFFTR
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ZXTP19100CFFTA
Frequentie - Transition:142MHz
Uitgebreide beschrijving:Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 2A 142MHz 1.5W Surface Mount SOT-23F
Beschrijving:TRANS PNP 100V 2A SOT23F-3
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce:200 @ 100mA, 2V
Current - Collector Cutoff (Max):50nA (ICBO)
Current - Collector (Ic) (Max):2A