Kopen 01090002Z met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | 600V |
|---|---|
| Klemtype: | Solder Lug |
| Serie: | 109 |
| Andere namen: | 1090002Z |
| oriëntering: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 01090002Z |
| Type zekeringhouder: | Clip |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Fuse Size: | 13/16" Dia (20.83mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | NEC |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Clip 60A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beschrijving: | FUSE CLIP CART 600V 60A CHASSIS |
| Huidige score: | 60A |
| Contact Material: | Spring Brass |
| Contact Finish: | Nickel |
| Email: | [email protected] |