Kopen 0218.040MXE met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) |
| Serie: | 218 |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 5mm x 20mm (Axial) |
| Andere namen: | 0218.040MXE- 0228.040 0228.040M 0228.040M-ND 218.040MXE 218.040XE 228.040 228.040M M218.040XE |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 0.0055 |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0218.040MXE |
| Fuse Type: | Cartridge, Glass |
| Beschrijving: | FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM |
| DC Cold Resistance: | 35.7 Ohm |
| Huidige score: | 40mA |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 35A |
| goedkeuringen: | CSA, SEMKO, UL, VDE |
| Email: | [email protected] |