Kopen 0219002.MXE met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm) |
| Serie: | 219 |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 5mm x 20mm (Axial) |
| Andere namen: | 0219002.MXE- 0219002.XE 0219002XE 219002.XE 219002XE M219002.XE |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 14.8 |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0219002.MXE |
| Fuse Type: | Cartridge, Glass |
| Beschrijving: | FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM |
| DC Cold Resistance: | 0.029 Ohm |
| Huidige score: | 2A |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 150A |
| goedkeuringen: | BSI, CCC, CSA, KTL, PSE, SEMKO, UR, VDE |
| Email: | [email protected] |