Kopen 0259001.T met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 125V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 125V |
| Size / Dimension: | 0.315" Dia x 0.512" L (8.00mm x 13.00mm) |
| Serie: | 259 |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can, Horizontal |
| Andere namen: | 0259001.T-ND 0259001T 259001.T 259001T F1838 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 90°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 0.256 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0259001.T |
| Fuse Type: | Board Mount |
| Kenmerken: | Intrinsically Safe |
| Beschrijving: | FUSE BRD MNT 1A 125VAC/VDC RAD |
| DC Cold Resistance: | 0.128 Ohm |
| Huidige score: | 1A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 50A AC, 300A DC |
| goedkeuringen: | Baseefa, UR |
| toepassingen: | Hazardous Locations |
| Email: | [email protected] |