Kopen 0262003.V met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 125V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 125V |
| Size / Dimension: | 0.235" Dia x 0.290" H (5.97mm x 7.37mm) |
| Serie: | Micro™ 262 |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can, Vertical |
| Andere namen: | 262003.V |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0262003.V |
| Fuse Type: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Beschrijving: | FUSE BOARD MNT 3A 125VAC/VDC RAD |
| DC Cold Resistance: | 0.034 Ohm |
| Huidige score: | 3A |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 10kA |
| goedkeuringen: | CSA, QPL, UL |
| Email: | [email protected] |