Kopen 02CM350.Z met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 250V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 2.283" Dia x 3.189" L (58.00mm x 81.00mm) |
| Serie: | HRCII-C |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andere namen: | 2CM350 2CM350.Z |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 02CM350.Z |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CRTRDGE 350A 600VAC/250VDC |
| Huidige score: | 350A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA AC, 80kA DC |
| goedkeuringen: | CSA |
| toepassingen: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |