Kopen 0301005.M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 32V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 32V |
| Size / Dimension: | 0.250" Dia x 0.625" L (6.35mm x 16.00mm) |
| Serie: | AGA |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 1AG, 1/4" x 5/8" |
| Andere namen: | 0301005M 301005.M 301005M |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0301005.M |
| Fuse Type: | Cartridge, Glass |
| Beschrijving: | FUSE GLASS 5A 32VAC/VDC 1AG |
| Huidige score: | 5A |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | - |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |