Kopen 031502.5MXSLP met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm) |
| Serie: | 315 |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) |
| Andere namen: | 31502.5MXSLP |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 130 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 031502.5MXSLP |
| Fuse Type: | Cartridge, Glass |
| Beschrijving: | FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG |
| DC Cold Resistance: | 0.0811 Ohm |
| Huidige score: | 2.5A |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 100A |
| goedkeuringen: | CE, CSA, KC, METI, UL |
| Email: | [email protected] |