Kopen 0322012.HXP met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 65V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 65V |
| Size / Dimension: | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Serie: | 322 |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Andere namen: | 0322012.HXP-ND 0322012HXP 322012 322012.P 322012P F4837 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 60 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0322012.HXP |
| Fuse Type: | Cartridge, Ceramic |
| Beschrijving: | FUSE CERAMIC 12A 65VAC/VDC 3AB |
| DC Cold Resistance: | 0.0515 Ohm |
| Huidige score: | 12A |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200A AC, 1kA DC |
| goedkeuringen: | CE, UL |
| Email: | [email protected] |