Kopen 03452LS2H met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | 250V |
|---|---|
| Klemtype: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Serie: | 345 |
| Andere namen: | 03452LS2H-ND 3452LS2 F1486 H3452LS2 |
| oriëntering: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Panel Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 03452LS2H |
| Type zekeringhouder: | Holder |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Fuse Size: | 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | 2AG |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Holder 10A 250V 1 Circuit Cartridge Panel Mount |
| Beschrijving: | FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT |
| Huidige score: | 10A |
| Contact Material: | Copper Alloy |
| Contact Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |