Kopen 03540549Z met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | - |
|---|---|
| Klemtype: | - |
| Serie: | 354 |
| Andere namen: | 3540549Z |
| oriëntering: | - |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Panel Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 03540549Z |
| Type zekeringhouder: | Block |
| Fuse Type: | Blade |
| Fuse Size: | 1.15" L x 0.35" W x 1.35" H (29.21mm x 8.85mm x 34.29mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | MAXI® ATC, MAXI® ATO |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Block 80A 2 Circuit Blade Panel Mount |
| Beschrijving: | FUSE BLOCK BLADE 80A PANEL MNT |
| Huidige score: | 80A |
| Contact Material: | - |
| Contact Finish: | - |
| Email: | [email protected] |