Kopen 0452003.MRL met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 125V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 125V |
| Size / Dimension: | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) |
| Serie: | NANO²® 452 |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 2-SMD, Square End Block |
| Andere namen: | F2604DKR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 20.16 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0452003.MRL |
| Fuse Type: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Beschrijving: | FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC 2SMD |
| DC Cold Resistance: | 0.034 Ohm |
| Huidige score: | 3A |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 50A |
| goedkeuringen: | CSA, PSE, UR |
| Email: | [email protected] |