Kopen 0459004.UR met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 125V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 125V |
| Size / Dimension: | 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) |
| Serie: | PICO® 459 |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2-SMD, J-Lead |
| Andere namen: | 0459004 0459004. 0459004UR F1171TR R459004 R459004.UR R459004UR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 2.35 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0459004.UR |
| Fuse Type: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Beschrijving: | FUSE BRD MNT 4A 125VAC/VDC 2SMD |
| DC Cold Resistance: | 0.02 Ohm |
| Huidige score: | 4A |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 50A AC, 300A DC |
| goedkeuringen: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |