Kopen 04820002ZXB met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | 125V |
|---|---|
| Klemtype: | PC Pin |
| Serie: | 482 |
| Andere namen: | F1401 |
| oriëntering: | Vertical |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | PCB |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 04820002ZXB |
| Type zekeringhouder: | Holder |
| Fuse Type: | Blade |
| Fuse Size: | 0.665" L x 0.315" W x 0.772" H (16.9mm x 8mm x 19.6mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | 481 Alarm Fuse |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Holder 15A 125V 2 Circuit Blade PCB |
| Beschrijving: | FUSE HOLDER BLADE 125V 15A PCB |
| Huidige score: | 15A |
| Contact Material: | Beryllium Copper |
| Contact Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |