Kopen 0505J2000300FQT met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 200V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±1% |
| Dikte (Max): | 0.050" (1.27mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | C0G, NP0 |
| Size / Dimension: | 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) |
| Serie: | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0505 (1313 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0505J2000300FQT |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | Epoxy Mountable, High Q, Low Loss |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 30pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 30PF 200V C0G/NP0 0505 |
| Capaciteit: | 30pF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |