Kopen 0603J2000240GUT met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 200V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±2% |
| Dikte (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | C0G, NP0 |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0603 (1608 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0603J2000240GUT |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | High Q, Low Loss, Ultra Low ESR |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 24pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 24PF 200V C0G/NP0 0603 |
| Capaciteit: | 24pF |