0603J2001P80DCT
Onderdeel nummer:
0603J2001P80DCT
Beschrijving:
CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0603
Data papier:
0603J2001P80DCT.pdf
Invoering
Kopen 0603J2001P80DCT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±0.5pF
Dikte (Max):0.031" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Verpakking / doos:0603 (1608 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0603J2001P80DCT
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:1.8pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Beschrijving:CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0603
Capaciteit:1.8pF