0603J2003P60HUT
Onderdeel nummer:
0603J2003P60HUT
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 3.6PF 200V C0G/NP0 0603
Data papier:
0603J2003P60HUT.pdf
Invoering
Kopen 0603J2003P60HUT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±0.05pF
Dikte (Max):0.031" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie:-
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0603 (1608 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0603J2003P60HUT
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:3.6pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Beschrijving:CAP CER 3.6PF 200V C0G/NP0 0603
Capaciteit:3.6pF