0679L3000-05
0679L3000-05
Onderdeel nummer:
0679L3000-05
Fabrikant:
Bel Fuse, Inc.
Beschrijving:
FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC
Data papier:
0679L3000-05.pdf
Invoering
Kopen 0679L3000-05 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:125V
Nominale spanning - AC:125V
Size / Dimension:0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm)
Serie:0679L
Reactietijd:Fast
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2410 (6125 Metric)
Andere namen:507-1991-2
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:1.8
Fabrikant Standaard Levertijd:9 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0679L3000-05
Fuse Type:Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Beschrijving:FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC
DC Cold Resistance:0.026 Ohm
Huidige score:3A
Kleur:-
Breaking Capacity @ nominale spanning:50A AC, 300A DC