Kopen 0679L3000-05 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 125V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 125V |
| Size / Dimension: | 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) |
| Serie: | 0679L |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2410 (6125 Metric) |
| Andere namen: | 507-1991-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 1.8 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0679L3000-05 |
| Fuse Type: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Beschrijving: | FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC |
| DC Cold Resistance: | 0.026 Ohm |
| Huidige score: | 3A |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 50A AC, 300A DC |
| goedkeuringen: | cURus |
| Email: | [email protected] |