Kopen 0751.0141 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | 600V |
|---|---|
| Klemtype: | PC Pin |
| Serie: | OG |
| oriëntering: | Horizontal |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | PCB |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0751.0141 |
| Type zekeringhouder: | Clip |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Fuse Size: | 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm), 5mm x 20mm |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | 5mm x 20mm |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Clip 16A 600V 1 Circuit Cartridge PCB |
| Beschrijving: | FUSE CLIP CARTRIDGE 600V 16A PCB |
| Huidige score: | 16A |
| Contact Material: | Bronze |
| Contact Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |