0805J0100561MXT
Onderdeel nummer:
0805J0100561MXT
Beschrijving:
CAP CER 560PF 10V X7R 0805
Data papier:
0805J0100561MXT.pdf
Invoering
Kopen 0805J0100561MXT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:10V
Tolerantie:±20%
Dikte (Max):0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R (2R1)
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:-
ratings:AEC-Q200
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0805J0100561MXT
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:560pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Beschrijving:CAP CER 560PF 10V X7R 0805
Capaciteit:560pF