Kopen 0913058 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 250V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 400V |
| Size / Dimension: | 0.433" Dia x 1.417" L (11.00mm x 36.00mm) |
| Serie: | - |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cartridge, Non-Standard |
| Andere namen: | S 16 A/380 V |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0913058 |
| Fuse Type: | Cartridge, Ceramic |
| Beschrijving: | FUSE CERAMIC 16A 400VAC 250VDC |
| Huidige score: | 16A |
| Kleur: | Gray |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | - |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |