Kopen 0914726 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Serie: | TMC |
| Andere namen: | TMC 1 M1 200 25 0A |
| Aantal polen: | 1 |
| montage Type: | DIN Rail |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0914726 |
| Verlichting Voltage (nominaal): | - |
| Verlichting: | - |
| Beschrijving: | CIR BRKR THRM-MAG 25A LEVER |
| Huidige score: | 25A |
| Breaker Type: | Thermal Magnetic |
| actuator Type: | Lever |
| Email: | [email protected] |